top of page

Student & Teacher Space

Public·127 students

Recept Medvezhego Zhira


Zajímavý recept na využití medvědího tuku jsme zaznamenali od hlídačů lovecké farmy Zavidovo, která se nachází na pomezí Tverské a Moskevské oblasti. Svého času tam lovili nejvyšší představitelé našeho státu. Vášnivý lovec Leonid Iljič Brežněv miloval česnekový předkrm připravený na bázi medvědího tuku.
recept medvezhego zhiraPřikládáme starý bylinný recept, který podle recenzí blahodárně působí na nehojící se rány: rozpuštěný medvědí sádlo 100 g + propolis 30 g ve vodní lázni vymícháme dřevěnou tyčinkou do hladka. Rozložte na gázový obvaz, fixovaný na postiženou oblast.


Zaujímavý recept na využitie medvedieho tuku sme zaznamenali od strážcov poľovníckej farmy Zavidovo, ktorá sa nachádza na hranici Tverskej a Moskovskej oblasti. Svojho času tam poľovali najvyšší predstavitelia nášho štátu. Vášnivý poľovník Leonid Iľjič Brežnev si obľúbil cesnakové predjedlo pripravené na báze medvedieho tuku.


Prikladáme starý bylinkový recept, ktorý podľa recenzií priaznivo pôsobí na nehojace sa rany: roztopený medvedí tuk 100 g + propolis 30 g vo vodnom kúpeli vymiešame vareškou do hladka. Rozložte na gázový obväz, fixovaný na postihnutú oblasť. 041b061a72


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    bottom of page